O nas

Biuro rachunkowe jest wsparciem w realizacji funkcji księgowej podmiotów rozpoczynających działalność oraz mikro- i małych przedsiębiorstw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży finansowej, co pomaga nam sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, rzetelność i najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo księgowe. 

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm, w tym rejestracją przedsiębiorstwa klienta, asystą prawnopodatkową oraz wykonaniem usług księgowych zgodnie z Ustawą o rachunkowości. Zadaniem Adjutus jest wypełnienie ciążących na przedsiębiorcy obowiązków związanych z prowadzeniem ksiąg, kalkulacją wynagrodzeń oraz sprawozdawczością rachunkowo-podatkową. Wspieramy klienta w bieżących rozliczeniach oraz w wypełnianiu deklaracji podatkowych.
 
Dzięki Adjutus mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, optymalizację kosztów oraz rozwój swojego biznesu. Jesteśmy zaangażowani w każdą prowadzoną przez nas firmę, a każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie. Zapewniamy jasne warunki współpracy w przyjaznej atmosferze. 

Naszym atutem jest połączenie stacjonarnego biura rachunkowego z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie księgowości online.

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny.